24/7 NONSTOP +421915443760

Deratizácia

Profesionálna Ochrana objektu pred hlodavcami

Čo je deratIzácia?

Deratizácia je súbor opatrení vykonávaných za účelom ochrany objektu alebo zbavenia sa zdraviu škodlivých a hospodársky závadných hlodavcov. Najčastejšie sa jedná o zástupcov čeľade myšovitej – potkan obyčajný, potkan čierny, myš domová. Ich premnožením dochádza ku hospodárskym škodám a zvýšenému riziku prenosu rôzynch ochorení. Prítomnosť hlodavcov možno zistiť nájdením trusu, veľmi výraznými pachovými stopami, alebo ich často prichytíte priamo vo svojej pivnici či záhrade.

Ako sa zbaviť hlodavcov?

Poznáme rôzne druhy návnad a nástrah. Kombináciou správne rozmiestnených lepových lapačov, jedových nástrah alebo živolových pascí Vás vieme rýchlo zbaviť myší aj potkanov. Vieme ako sa hlodavce správajú a preto vieme ako s nimi bojovať. Dbáme ale predovšetkým na hygienické normy a dodržiavanie bezpečnostných opatrení, preto všetky požerové nástrahy na hlodavce ukladáme v uzamykateľných jedových staničkách. Staničky sú označené nálepkou s informáciou o použitých účinných látkach a rozmiestnené tak, aby prístup k nim mali predovšetkým tí, komu sú určené – hlodavce.

Ako často treba deratizovať?

O povinnosti deratizovať hovorí zákon NR SR č.355/2007. Na základe tohto zákona vydá príslušný Regionálny úrad verejného zdravotníctva dva krát do roka výzvu na vykonanie deratizácie (jarná a jesenná). Účelom jarnej deratizáie je znemožniť vyhladovaným hlodavcom prístup k potrave vo Vašich pivniciach. Deratizácia na jeseň sa vykonáva najmä preto, že si myši a potkany hľadajú úkryt pred ťažšími podmienkami ktoré su pre nich s príchodom zimy spojené.

R

Profesionalita

R

Certifikovaná služba

R

Rýchlosť

CENNÍK DERATIZÁCIA

Rodinný dom

od 40 €

Plošná deratizácia spoločných priestorov v bytovom dome

od 20 €

*Pre vyžiadanie individuálnej cenovej ponuky nás prosím kontaktujte.

KONTAKT

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Adresa

Ďurgalova 7541/7
Bratislava 83101

E-Mail

info@deratplus.sk

Telefón

+421 915 443 760

Fakturačné údaje

  • Deratplus s. r. o.
  • IČO: 53373901
  • DIČ: 2121364762
  • IČDPH: SK2121364762

začať konverzáciu
zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?