24/7 NONSTOP +421915443760

Ako sa zbaviť hmyzu (komáre, mravce, šváby…) alebo hlodavcov (myš, potkan…)? Je potrebné osloviť profesionálov, alebo sa nechcenej návštevy v podobe hmyzu či hlodavcov zbavíte sami? Na tieto otázky sa vám budem snažiť odpovedať v tomto článku. 

Rozdiel medzi deratizáciou a dezinsekciou

Otravujú vás v dome, alebo v byte ploštice alebo potkany? Kedy je potrebná deratizácia a kedy dezinsekcia? Deratizácia je proces, ktorý potrebujete, ak vás vo vašich priestoroch trápia hlodavce. Či už ide o myši, alebo potkany, deratizér sa o to postará. Pokiaľ ide o dezinsekciu, tú potrebujete ak vás trápia ploštice, šváby či mravce tam, kde by byť nemali. Preto, ak máte v dome, byte či v chate problém s hmyzom, dokonca aj okrídleným, akým je osa, alebo sršeň, volajte na pomoc odborníkov, ktorí robia dezinsekciu. My vám vieme ponúknuť profesionálnu dezinsekciu, deratizáciu a v neposlednom rade aj dezinfekciu.

Zbavte sa hmyzu ešte dnes

V prvom rade sa budem venovať hmyzu. Či už ide o mravce, ploštice, alebo iný hmyz, na začiatku by ste si mali zistiť, koľko ho vo vašom byte, dome, kancelárii či v chate môže byť. Netreba hneď panikáriť, ak zbadáte dvoch či troch mravcov vo vašej obývačke. Horšie je, ak ich začnete vídať v kuchyni a vo vašej komore na potraviny. V tomto prípade by ste sa mali začať zaujímať o to, ako sa tam dostali a či sa ich vo vašom byte nenachádza viac. V prípade, že ich vo svojom obydlí nájdete vo väčšom množstve, je najlepšie zavolať profesionálnu pomoc.

osa v byte

My v Derat Plus sa postaráme nie len o likvidáciu hmyzu tak, ako to býva pri väčšine voľnopredajných prostriedkov, ktoré aj tak nie sú tak účinné, ako by ste očakávali. My sa postaráme aj o to, aby sa hmyz  vo vašom byte či v dome nevyskytol znova o pár dní potom, čo sa ho na oko zbavíme. Proces, ktorým likvidujeme hmyz pozostáva z viacerých častí a jednou z nich je aj likvidácia lariev a vajíčok, na ktoré pri likvidácii vlastnými prostriedkami nemáte taký efekt. V načej firme nájdete kompletné služy, či už ide o mravce, šváby, ploštice, sršne, osy aj komáre. Ak vás preto trápi niektorý z týchto hmyzov, neváhajte a objednajte si profesionálnu dezinsekciu k vám domov ešte dnes. 

Ako odstrániť potkany a myši?

Ak hmyz nie je to, čo vás trápi a máte probémy s hlodavcami, sme tu pre vás. Hlodavce sa vyskytujú na rôznych miestach, najčastejšie tam, kde majú prísun k potrave. Pokiaľ ich máte len v v drevárni, alebo pri hospodárskych zvieratách, tak to spravidla neriešite. Taká je aspoň naša skúsenosť. Čo však robiť vtedy, ak sa vám myši a potkany dostanú do pivnice s jedlom, prípadne do komory na potraviny? V provom rade netreba panikáriť a radšej sa sústrediť na to, ako daný problém riešiť. Na internete nájdete rôzne plašičky a iné elektronické zariadenia, prípadne otrávené granuly, alebo špeciálne lepidlo na hlodavcov. Všetky tieto kroky môzu byť úspešné, no z dlhodobého hľadiska môžu byť otravné, prípadne časovo náročné. Ak sa vám však dostane potkan alebo myš tam, kde ju nechcete mať, platí iba jedno. Akýmkoľvek spôsobom ju dostať preč. Ľudia pomerne často vyuźivajú aj overenú klasiku – pascu na myši, ktorá však nemusí fungovať na väčšie potkany, a z časového hľadiska nemusí byť jednoduché hlodavca chytiť. 

My v Derat Plus vám prinášame riešenie, kedy sa nemusíte starať o nič. Všetky ktory, ktoré je potrebné poskytnúť, poskytneme a hlodavcov vás zbavíme. Naše služby viete využiť ako deratizáciu proti hlodavcom, keď ich už máte vo svojom príbytku, alebo v sklade a podobne, prípadne (a túto možnosť vám odporúčame), vám zabezpečíme objekt tak, aby boli škody čo najmenšie. Deratizáciu je ideálne vykonávať dva krát do roka. My sa postaráme o to, aby sa v jari vyhladované hlodavce nedostali do vašich príbytkov k potrave a zároveň, aby sa v jeseni, kedy myši a potkany hľadajú úkryt pred nepriaznivými podmienkami nedostali na miesta, kde ich nechcete. 

Oslovte profesionálov na deratizáciu a dezinsekciu

Naše profeionálne služby deratizácie a dezinsekcie viete využiť počas celého roka. Okrem spomínaných ponúkame aj profesionálnu dezinfekciu priestorov, čo je v súčastnej situácii žiadanou službou. V prípade, že potrebujete naše služby využiť sa neváhajte pozrieť na cenník na našom webe, alebo nás rovno kontaktujte e-mailom, alebo na nonstop telefónnom čísle +421 915 443 760 s vašim problémom a my sa postaráme o to, aby bol váš príbytok opäť len váš, bez hlodavcov a hmyzu. 

začať konverzáciu
zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?