24/7 NONSTOP +421915443760

Sanácia bytu po zosnulom

Profesionálna čistenie objektu od pozostatkov po zosnulom

Sanácia bytu po zosnulom

Čistenie bytu po zosnulom, je pre členov rodiny pozostalého emocionálne náročné, preto Vám naša firma chce v týchto časoch pomôcť a ponúka vám čistenie bytu od nebezpečnéých a toxických biologických pozostatkov.

Ako postupujeme?

Priestory pred začiatkom likvidácie biologických ostatkov je nutne vydezinfikovať. Častokrát sa stretávame s tým, že dezinfekcia nie je postačujúca a je nutné vykonať dezinsekciu, keďže sa v priestoroch môžu nachádzať larvy, či muchy. Priestor najskor vydezinfikujeme ozónovým žiaričom, čo trvá približne hodinu. Následne vydezinfikujeme okolie a povrchy zasiahnuté biologickými pozostatkami. Táto dezinfekcia sa vykonáva pomocou špeciálneho gélu, ktorý je nutné nechať pôsobiť minimálne 30 minút. 

Keď sú priestory vydezinfikované pristupuje sa k samotnej likvidácií ostatkov a vecí zasiahnutých ostatkami. Tie sa umiestňujú do špeciálneho čierneho uzatvárateľného vreca a následne sa v spaľovni likvidujú. 

Po odstránení veškerých biologických pozostatkov sa do priestorov aplikujú špeciálne spreje na prírodnej báze, ktoré zabraňujú prenikaniu pachov. 

R

Profesionalita

R

Certifikovaná služba

R

Rýchlosť

CENNÍK sanácie po zosnulom

na základe obhliadky

*Pre vyžiadanie individuálnej cenovej ponuky nás prosím kontaktujte.

KONTAKT

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Adresa

Ďurgalova 7541/7
Bratislava 83101

E-Mail

info@deratplus.sk

Telefón

+421 915 443 760

Fakturačné údaje

  • Deratplus s. r. o.
  • IČO: 53373901
  • DIČ: 2121364762
  • IČDPH: SK2121364762

začať konverzáciu
zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?